Vitajte na stránke

Rozprávkové izby

www.rozpravkoveizby.sk

Maľba


Rozprávková detská izba

Maľby na steny do detských izieb: Maľbe do detských izieb sa venujem už 15 rokov. Ručne maľované rozprávkové príbehy, detské kompozície, domáce i zahraničné postavičky a obrázky v originálnom prostredí, alebo iné dekoračné motívy v krásnych pestrých farbách, určite poteší každé malé dieťa, ak budú zdobiť stenu jeho detskej izby. Výhodou je rýchla realizácia bez nečistoty a vetrania počas celého roka.

Všetko je pracne a precízne vymaľované štetcom, disperznými farbami na vodnej báze. Farby sú 100% nezávadné pre Vaše dieťatko, nezapáchajú, nevyžadujú vetranie a mimoriadne rýchlo schnú. Realizácia kompletnej rozprávkovej detskej izby netrvá viac než 2 dni a tak na dekoráciu Vašej izby nemusíte myslieť výlučne v lete!

Každá maľba je jedinečná a originálna preto si dovoľujem dať na každú maľbu záruku 7 rokov! Zákazníkom zabezpečím bezplatnú opravu (ak sa časom maľba poškodí, napr. pri zariaďovaní), dodatočnú úpravu, či dotvorenie existujúcej maľby. ... Každá maľba je dielo, o ktoré sa aj starám.....to všetko podľa vášho želania a mojejj fantázie!

Umožním vám vybrať si aj z rôznych návrhov a predlôh rozprávkových motívov. Maľba je výsledkom spolupráce so zákazníkom, ktorý si priamo počas realizácie môže vybrať miesta, kde by jednotlivé prvky umiestnil. Takýmto spôsobom vzniká krásna rozprávková izba šitá na mieru. Namaľujem akýkoľvek motív podľa Vášho želania. Rozprávkovej detskej izbe sa medze nekladú...

Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba

Dekoračné maľby stien

Dekoratívna úprava stien je dnes už súčasťou každej modernej domácnosti. Kreatívne maľby stien do obývačiek, hál, spální, kúpeľní, či kuchýň. Maľby akrylovými farbami sa dajú realizovať všade, na hocijaký podklad - hladký, drsný, alebo aj na šikmú stenu izby v podkroví....

Dokonca nepovieme „nie!“, ani keď si prajete hviezdy na strop Vašej spálne. Tematika maľby môže byť rôzna podľa Vašej fantázie alebo predlohy, napr. romantika, zvieratká, autá, erotika, fantázia zátišia, krajinky, ľudia alebo rôzne animácie, podľa želania a podľa predbežných návrhov, ktoré sa vyhotovia pred samotnou realizáciou.

Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba
Nástenná maľba